SAMSUNG QE55QN90F
qled televize
EAN: 8806095995427
Barva: černá
Doprava zdarma
Telefon pro informace: 725 610 408
Není skladem
Značka: SAMSUNG
Adresa výrobce: FAST ČR, a.s. U Sanitasu 1621 251 01 Říčany Česká republika
Stránky výrobce: www.samsung.com/cz
E-mail výrobce: info@fastcr.cz
Popis produktu
Samsung QE55QN90F
Televizory řady Samsung QN90F přináší obraz, zvuk i technologie na úrovni, aby z nich byli nadšení i ti, co se nespokojí s průměrem. Díky chytrému asistentu Bixby a propojení přes SmartThings se vaše televize stane mozkem domácnosti – zvládne komunikovat s dalšími zařízeními, reaguje na hlas a chápe kontext. A to je teprve začátek. V srdci televizoru totiž tepe supervýkonný procesor NQ4 AI Gen3, který v kombinaci s technologiemi, jako je 4K Upscaling ProNeo Quantum HDR+ řízení každé samostatné Mini LED, přináší ostrý, detailní obraz s reálnými barvami a hlubokým kontrastem. K tomu si přidejte prostorový zvuk Dolby Atmoshorní reproduktoryherní režim se 165 Hz FreeSync Pro nebo spoustu nadstandardních funkcí a víte, že s touto TV zažijete spoustu zábavy.
Technické parametry
Obrazovka
  • Technologie displeje LED
  • Úhlopříčka obrazovky 138 cm (55")
  • Rozlišení displeje 4K Ultra HD
  • Technologie zobrazení QLED (Quantum Dot)
  • Frekvence panelu 100/120 Hz
  • HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLG
  • Typ podsvícení Mini LED (Direct)
  • Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
  • Obraz v obraze (PIP) Ano
  • Multiview Ano
Technologie TV
  • Ambilight Ne
  • Smart TV ano
  • HbbTV (červené tlačítko) ano
  • Typ panelu neuvádí
  • Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
  • Twin Tuner Ano
  • Operační systém Tizen
  • Wi-Fi integrovaná
  • Internetový prohlížeč Ano
  • DLNA Ano
  • TimeShift Ne
  • PVR (záznam na USB / HDD) ne
  • Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
  • Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
  • Integrovaný DVD přehrávač Ne
  • Ovládání hlasem ne
  • Chytrý ovladač ano (v balení)
  • Smart funkce Ano
  • Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, zrcadlení obrazu, Easy Mirroring
Herní parametry
  • Herní TV pro PlayStation 5, pro Xbox Series
  • Herní režim Ano
  • Herní menu (Game bar) Ano
  • Příjem signálu HDMI 165,00 Hz
  • ALLM Ano
  • VRR Ano
  • Nvidia Ne
  • AMD FreeSync Premium Pro
Zvuk
  • Zvuk stereo, Surround, Dolby Audio
  • Hudební výkon 60,00 W
  • Prémiové ozvučení Ne
  • Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV Ano (pouze Bluetooth)
Vstupy
  • Komponentní Ne
  • Počet HDMI 4
  • HDMI 2.1 4
  • HDMI ARC Ano
  • Počet USB 2
  • USB 2.0 2
  • CI slot Ano
  • LAN (Ethernet) Ano
  • Scart Ne
  • PC vstup (VGA) Ne
Výstupy
  • Sluchátkový výstup Ano (pouze Bluetooth)
  • Optický výstup Ano
Provozní informace
  • Energetická třída 2021 F
  • Spotřeba v běžném režimu 76,00 kWh/1000 h
  • Spotřeba v pohotovostním režimu 0,50 W
  • Úsporný spotřebič Ne
  • Napájení 12 / 24 V Ne
  • Doporučená minimální sledovací vzdálenost 2 m
SMART Integrace do systému
  • Amazon Alexa Ne
  • Apple HomeKit Ne
  • Google Home Ne
  • Vlastní systém Ano
Obecné informace
  • Modelový rok 2025
  • Barva TV (rámečku) černá
  • Barva zadní strany TV černá
  • Barva stojanu TV černá
  • Umělá inteligence Ano
  • Hotelový mód Ano
  • Rodičovský mód Ano
  • Teletext Ano
  • Specifické funkce NQ4 AI Gen3; 4K AI Upscaling Pro; Matná obrazovka; Quantum Matrix Mini LED Plus; Obrazovka 165Hz
  • Distribuce oficiální ČR
  • Země původu SK
  • Stojan středový statický
  • Šířka stojanu / rozteč nožiček 38,8 cm
  • Rozměr pro uchycení (VESA) 200 × 200 mm