SAMSUNG QE83S85F
oled televize
EAN: 8806095994574
Barva: černá
Adresa výrobce: FAST ČR, a.s. U Sanitasu 1621 251 01 Říčany Česká republika
Stránky výrobce: www.samsung.com/cz
E-mail výrobce: info@fastcr.cz
Popis produktu
Samsung QE83S85F
Klíčové vlastnosti:
- Vylepšený Bixby a SmartThings, takže se TV stane mozkem vaší chytré domácnosti
- Procesor NQ4 AI Gen2 a 4K Upscaling pro ostrý a realistický obraz
- Technologie OLED přinášejí živé barvy a hluboký kontrast
- Hladký obraz bez sekání zásluhou technologie Motion Xcelerator a AMD FreeSync Premium
- Oblíbený operační systém Tizen OS
AI režim
Zvuk přizpůsobený okolí
TV rozezná různé typy zvuků, jako jsou dialogy nebo hudba, a upraví audio podle akustiky místnosti.
Společnost pro mazlíčky, když nejste doma
Chytřejší Bixby
Procesor NQ4 AI Gen2
4K AI Upscaling
OLED HDR
Technologie OLED
Odstíny ověřené PANTONE
Color Booster Pro
Herní režim se 120 Hz
S technologií Motion Xcelerator se dočkáte extrémně plynulých herních zážitků v rozlišení až 4K a při frekvenci 120 Hz.
Technologie AMD FreeSync Premium
Prostorový zvuk s Dolby Atmos
Tizen OS
Samsung Knox
SmartThings
Ekologický ovladač
Technické parametry
Obrazovka
Technologie displeje – OLED
Úhlopříčka obrazovky – 209 cm (83")
Rozlišení displeje – 4K Ultra HD
Technologie zobrazení – OLED
Frekvence panelu – 100/120 Hz
HDR – HDR, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLG
Typ podsvícení – bez podsvícení
Lokální řízení jasu – Ne
Obraz v obraze (PIP) – Ano
Multiview – Ano
Technologie TV
Ambilight – Ne
Smart TV – ano
HbbTV – ano
Typ panelu – OLED
Tuner – DVB-C, DVB-T, DVB-S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner – Ano
Operační systém – Tizen
Wi-Fi – integrovaná
Internetový prohlížeč – Ano
DLNA – Ano
TimeShift – Ne
PVR (záznam) – Ne
Přehrávání multimédií z USB/HDD – Ano
Fast scan – Ano
Integrovaný DVD přehrávač – Ne
Ovládání hlasem – Ne
Chytrý ovladač – Ano (v balení)
Smart funkce – Ano
Bezdrátové připojení – Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, zrcadlení obrazu, Easy Mirroring
Herní parametry
Herní TV – pro PlayStation 5, pro Xbox Series
Herní režim – Ano
Herní menu (Game bar) – Ano
Příjem signálu HDMI – 120,00 Hz
ALLM – Ano
VRR – Ano
Nvidia – Ne
AMD – FreeSync Premium
Zvuk
Zvuk – stereo, Surround, Dolby Audio
Hudební výkon – 20,00 W
Prémiové ozvučení – Ne
Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV – Ano (pouze Bluetooth)
Vstupy
Komponentní – Ne
Počet HDMI – 4
HDMI 2.1 – 4
HDMI ARC – Ano
Počet USB – 2
USB 2.0 – 2
CI slot – Ano
LAN (Ethernet) – Ano
Scart – Ne
PC vstup (VGA) – Ne
Výstupy
Sluchátkový výstup – Ano (pouze Bluetooth)
Optický výstup – Ano
Provozní informace
Energetická třída – F
Spotřeba v běžném režimu – 146,00 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu – 0,50 W
Úsporný spotřebič – Ne
Napájení 12 / 24 V – Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost – 3,1 m
SMART integrace
Amazon Alexa – Ne
Apple HomeKit – Ne
Google Home – Ne
Vlastní systém – Ano
Obecné informace
Modelový rok – 2025
Barva rámečku – černá
Barva zadní strany – černá
Barva stojanu – černá
Umělá inteligence – Ano
Hotelový mód – Ano
Rodičovský mód – Ano
Teletext – Ano
Specifické funkce – NQ4 AI Gen2; 4K AI Upscaling; OLED HDR obrazovka; AI režim obrazu; Obrazovka 120Hz
Distribuce – oficiální ČR
Země původu – SK
Stojan – boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček – 125,4 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) – 400 × 300 mm