Philips 50PUS8359/12
4k ultra hd televize
EAN: 8718863041482
Barva: černá
Adresa výrobce: FAST ČR, a.s. U Sanitasu 1621 251 01 Říčany Česká republika
Stránky výrobce: www.philips.cz
E-mail výrobce: info@fastcr.cz
Popis produktu
LED SMART televize
PHILIPS 50PUS8359/12
Operační systém Titan OS
LED podsvícení Direct LED
Typ obrazovky OLED
Systém repro 2.0
Výkon reproduktorů W 20
Kvalita obrazu HDR10, HDR10+, HLG
Úhl. v palcích/cm 50"/126 cm
Rozlišení 4K - UHD 3840x2160
Energetická třída G
Spotřeba energie/1000h SDR kWh 71
Spotřeba energie/1000h HDR kWh 118
Energetická třída HDR G
Frekvence Hz 60
TV tunery DVB-T2 HEVC/DVB-C /DVB-S2
Konektory
USB 2 ×
DLNA Ano
Ethernet (LAN) Ano
CI slot Ano
VGA Ne
SPDIF Ano
Počet HDMI 3 ×
Rozměry (VxŠxH) 71,6 x 111,6 x 26,3 cm
Rozměry bez podstavce (VxŠxH) 65,5 x 111,6 x 8,2 cm
Hmotnost 11,97 kg
Aplikace
Disney Plus, iVysílání, Netflix, Prime Video, Rakuten TV, Red Bull, Voyo, YouTube
Další funkce Ambilight, Skylink Fast Scan
Hbbtv (červené tlačítko) Ano
Herní funkce VRR
Stojan Boční nohy
Modelový rok 2024
Rozměr pro uchycení (VESA) 200 × 300
Technické parametry
| Energetická třída | G |
| Smart TV | Ano |
| Typ obrazovky | LED |
| Systém repro | 2.0 |
| Výkon reproduktorů | 6 W |
| Kvalita obrazu | HDR10+ |
| Úhlopříčka v palcích | 50 " |
| Úhlopříčka v cm | 126 cm |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 71 kWh |
| Spotřeba energie/1000h HDR | 118 kWh |
| Energetická třída HDR | G |
| Frekvence | 60 Hz |
| Modelový rok | 2024 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T) | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C) | DVB-C |
| Kompozitní vstup | Ne |
| Satelitní tuner (DVB-S) | DVB-S/S2 |
| Konverze 2D/3D | Ne |
| SPDIF | Ano |
| Duální tuner | Ne |
| VESA uchycení | 200 x 300 |
| USB | 2 x |
| Přehrává z USB | Video/Foto/MP3 |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Operační systém | TITAN OS |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Pozorovací úhel | 178 |
| EKO senzor | Ano |
| Vestavěné DVD | Ne |
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| WiFi | INTEGROVANÁ |
| CI slot | Ano |
| Počet SCART | 0 |
| Výška s obalem | 785 mm |
| Šířka s obalem | 1 240 mm |
| Hloubka s obalem | 1 240 mm |